Kurumsal

Kurumsal
Şehirleşme ve nüfus atışı ile birlikte artan çok katlı yapılar yeni düzenlemelere olan ihtiyacı da beraberinde getirmiştir. Bunların başında en tabi yaşam alanımız olan konutlarımızda uygulamaya koyduğumuz düzenlemeler yer almaktadır.

Belirli kurallar ve finans döngüsüne ihtiyacın gün be gün artış gösterdiği yapılarda yeni oluşumlar meydana gelmekte ve kendi özerk yönetimlerini oluşturmaktadırlar.

Kurulan yönetimler zaman zaman dışarıdan kurumsal ve hukuksal destek sunacak tüzel kişiliklere ihtiyaç duymuş ve bina yönetim sektörü gelişmiştir.

Aidatim gelişen ve hızla büyüyen bina yönetim hizmetleri sektörü için en büyük ve en etkili temel ihtiyaç olan yönetim programı ihtiyacını karşılamak üzere 2012 yılında çalışmalarına başlamış, web tabanlı yönetim programını hayata geçirmiştir. Sektörle içinde kullanıcıları ile etkili iletişimler ve görüşmeler sağlayarak sektöre yön verecek kadar tecrübe edinmiş, edindiği tüm tecrübeleri kullanıcılarına faydalı, verimli uygulamalar geliştirerek sunmuştur. 
 
eSayaç şirketi 2017 yılında Aidatim İnovasyon garantörlüğünde kurulmuştur.

eSayaç ile sayaçlarınız faturanızın geldiği gün okunup detaylı dökümler ve askı listelerini binanıza, borçlandırma dökümlerinizi ise bina yönetimlerinizin sistemlerine entegre etmektedir.

Türkiyede ilk ve tek bina yönetimlerine entegre olan tek sistem olan eSayaç borçlandırmalarınız aynı gün içerisinde yapılmasına olanak sağlamaktadır bu olanakla borçlarınızın tahsilatını kısa sürede yapabilirsiniz.

eSayaç mobil uygulaması ile okuma dökümünüzü detaylı inceleyebilir okumalarınızı mobil uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

6 Temmuz 2018 tarihinde Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren ‘Isı Sayaçları Muayene Yönetmeliği’ ile getirilen düzenlemelere göre, ısı sayaçlarının 5 yılda bir muayenelerinin yaptırılması zorunlu hale gelmiştir. Muayene işlemlerini Sanayi Bakanlığı yetkili firma olarak periyodik olarak yapmaktayız.

Vizyonumuz sektördeki adil olmayan hesaplarımı ortadan kaldırmaktır.Siz değerli müşterilerimize yetkili şirket olarak deneyimli , profesyonel  ekibimizle sorunlarınıza anında çözüm üretiyoruz.
Premium destek hattımızdan 7/24 sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Karşılıklı tecrübe ve bilgi paylaşımları ile sektörde hızla yaygınlaşan sayaç okuma sistemini en doğru, kanuni ve kusursuz şekilde siz kullanıcılarımıza sunmanın keyfini ve heyecanını yaşamaktayız.
Biz hazırız!
Sizleri de ailemize katarak kolay yönetim ve yasal hesaplamalar ile konforlu bir hizmet almaya davet ediyoruz.
Kurumsal
Kurumsal
Kurumsal

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sayaç Okuma Sorunları
Türkiye'de İlk ve Tek

Konvertör bedelini biz ödüyoruz.

Sürekli erişilebilir ve rapor alınabilir sayaçlara ücretsiz sahip olun.

Sürekli erişilebilir ve rapor alınabilir sayaçlara ücretsiz sahip olun.

Site Yönetim Programı
Ücretsiz Konvertör
Site Yönetim Programı
Ücretsiz Konvertör
Konvertör bedelini biz ödüyoruz.