Program Özellikleri

Program Özellikleri
 • Kolay Kurulum
  Detaylı teknik bilgi gerektirmeksizin sayaç okuma sistemi kurulumunuzu sade anlaşılabilir ekran ve yönlendirmeler ile kolayca kurabilirsiniz.
 • Bilgi Arşivi
  Yapınıza bağlı değişiklik gösteren ev sahibi kiracı gibi değişkenleri sisteminiz üzerinden kolaylıkla yönetebilir değişiklikleri veri silmek zorunda kalmadan sayaç kayıtlarını ilgili dairelere yansıtabilirsiniz.
 • Size uygun
  Yapınıza özel kategoriler oluşturarak sayaç okuma sisteminizi size özel alt yapıda oluşturup okuma ve faturalandırma işlemlerini anlayabileceğiniz özellikte bir sisteme sahip olabilirsiniz.
 • Anlık Okuma
  Belirlediğiniz fatura dönemine uygun olarak faturanızın size ulaşımı ile birlikte tek komut ile sayaçlarınıza bağlanıp okuma ve fatura etme işlemlerini saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Detaylı Raporlama
  Sistemden okumasını sağladığınız sayaçların geçmiş kayıtlarına okuma değerlerine birim fiyat ve sarfiyat gibi gerek duyabileceğiniz tüm verilere sistem içindeki sayaç kayıtları ile anında ulaşabilir, bilgi paylaşabilirsiniz.
 • Paylaştırın ve Paylaşın
  Fatura gelişi ile okumasını sağlayarak paylaşımını sağladığınız tüketim bedellerini aynı anda muhatapları ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede zatan kısa olan ödeme dönemini yapınız için avantaja çevirebilirsiniz.

  Binalarda ısı ölçüm ve paylaşımı bina yönetimlerince veya yükleniciler vasıtasıyla gerçekleştirilebilir. Yükleniciler Yetkilendirilmiş Ölçüm Şirketi adıyla anılmakta olup bina sahibi, bina yöneticisi, bina yönetim kurulu veya enerji yöneticisinin ölçümleri yapabilecek yeterli personel ve donanıma sahip olmadığı durumlarda ölçüm yapmak üzere Bakanlık tarafından yetki belgesi verilmiş kuruluşlardır.

  Ölçüm ve paylaşım işinin yetkilendirilmiş ölçüm şirketlerince yaptırılması gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. 
Program Özellikleri
Program Özellikleri
Program Özellikleri

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sayaç Okuma Sorunları
Türkiye'de İlk ve Tek

Konvertör bedelini biz ödüyoruz.

Sürekli erişilebilir ve rapor alınabilir sayaçlara ücretsiz sahip olun.

Sürekli erişilebilir ve rapor alınabilir sayaçlara ücretsiz sahip olun.

Site Yönetim Programı
Ücretsiz Konvertör
Site Yönetim Programı
Ücretsiz Konvertör
Konvertör bedelini biz ödüyoruz.